Zapraszamy serdecznie do wyrażenia swojej opinii na temat napraw Państwa pojazdów w naszym warsztacie.

Temat
Imię *
Email
Wiadomość *
Liczby z obrazka przepisz w pole obok * Captcha ImageReload Image
   
 

Danuta Świerk: Przedsiębiorca o Wielkim Sercu

Pan Wacław jest niewątpliwie specjalistą w swojej dziedzinie, najlepszym jakiego znam. Uprzejmy, uczciwym i rzetelny. Poza tym ma ogromne serce i potrafi się podzielić z tymi, którzy tego potrzebują. Wzór do naśladowania. Panie Wcławie Bardzo dziękujemy.

poniedziałek, 22, luty 2016

Adrian: Astra 2.0DTI

Pompa do wymiany - odpowiedź z trzech innych warsztatów (minimum 3 tysiące)- ale nie tu. Tutaj jakoś dało się naprawić i od roku dobrego samochód śmiga bez żadnych problemów.

wtorek, 25, listopad 2014

Marek: szczęści, że naprawiam samochód w tym warsztacie

znowu się sprawdziło przysłowie " nie ma złego coby na dobre nie wyszło" Zepsuł mi się samochód przed Szczecinem, kierowca lawety zawiózł mnie do warsztatu pana Ciereszko. Pan, właściciel warsztatu zlitował się nade mną i w iście ekspresowym tempie naprawił mi samochód na drugi dzień i mogłem kontynuować jazdę do Brukseli. Od tego momentu stałem się wiernym,kilkuletnim klientem mimo, że mieszkam w Gryficach. Takiego zdolnego fachowca a na dodatek uczciwego rzadko można spotkać. Poznałem małżonkę, pomagała mężowi i ze mną szukała części do mojego auta i również się rozliczała, powiem szczerze od nich "zionie" uprzejmością i uczciwością. Naprawdę polecam wszystkim ten warsztat.

poniedziałek, 25, sierpień 2014

Grzegorz: Niespodziewana Awaria

Bardzo polecam warszat Pana Wacława znajdujący sie w Szczecinie. Miałem okazję skorzystać z jego fachowej pomocy dzięki przykrej sytuacji jaka spotkała mnie na granicy w Kołbaskowie o 4 rano, jestem z Gdańska. Mój Opel Vivaro został scholowany do Pana Wacława gdzie została udzielona mi fachowa pomoc i diagnoza ze strony Pana Wacława i dzięki temu wyjazd mógł być dalej kontynuowany:) Pan Wacław posiada rozlęgłą i bogatą wiedzę na temat samochodów, jest bardzo pomocny i przy tym uczciwy. Gorąco polecam i dziękuję

sobota, 28, czerwiec 2014

andrzej: audi a4 1.8t b5

Fachowiec solidny. kompetentny, ma świadomość tego czym się zajmuje. miałem problem z dymem z rury wydechowej.wszyscy inni chcieli nie wiadomo co robić i nie wiadomo za ile.tutaj spotkałem się z miłym przyjęciem , omówiono mi problem jaki może być i zrobiono za rozsądne pieniądze bez naciągania na kasę.usterka usunięta, ja zadowolony.POLECAM!

środa, 25, czerwiec 2014

Roman: Naprawa focusa

Jestem bardzo zadowolony z życzliwego podejścia Pana Wacka.

poniedziałek, 23, czerwiec 2014

 

Powered by Phoca Guestbook
poker joomla templateeverest poker bonus
(2012) By Roman Drochomirecki and Wizytówki internetowe